Dental Art Clinic

Stomatolog GdańskZapraszamy do Kliniki Stomatologicznej Dental Art Clinic, zlokalizowanej w centrum Gdańska- Wrzeszcz, miejsca doskonale skomunikowanego, z miejscami postojowymi przy Klinice.

 

Naszym pacjentom zapewniamy bezstresowe i kompleksowe leczenie w nowocześnie wyposażonych gabinetach i komfortowych wnętrzach.

 

Stosując różne metody leczenia dajemy każdemu pacjentowi możliwość znalezienia rozwiązania odpowiadającego indywidualnym potrzebom i możliwościom finansowym.

 

Stomatolog GdańskChcąc zapewnić pacjentom Kliniki najlepsze leczenie, regularnie uczestniczymy  w kursach i sympozjach specjalistycznych,  wdrażając najnowsze osiągnięcia współczesnej stomatologii do codziennej praktyki.

 

Potrzeby i zadowolenie naszych pacjentów są dla nas priorytetem. Oferujemy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnych cen.

 

Jestesmy elastyczni w ustalaniu harmonogramu leczenia. W razie potrzeby oferujemy Państwu komleksowe leczenie w ciągu kilku dni.

 

Proponujemy profesjonalną opiekę stomatologiczną pacjentom zarówno w tarkcie, jak i po zakończonym leczeniu.


Dentysta Gdańsk

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Spraw sobie piękny biały uśmiech już w 30 minut. Wybielanie zębów to jednorazowy, bezbolesny zabieg.

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Wszystkie zabiegi wykonywane są bezboleśnie, w znieczuleniu za pomocą specjalnej karpuli. Leczymy pacjentów w najlepszy możliwy sposób.

Rejestracja on-line

Rejestracja on-line

Teraz możesz umówić się na wizytę wypełniając formularz on-line. Oddzwonimy do Państwa w ciągu 24 godzin.


Umów się na wizytę w Gdańsku
Stomatolog, Dentysta Gdańsk - wykonanie: Seo Solution